TINKTURA ECHINACEA

Tinktura připravená z Bio kořene Echinacea. Podpora přirozené obranyschopnosti, blahodárné působení na dýchací a močové cesty. Tinktura je připravená z kořene 2‒3 letých rostlin Echinacea pallida, ve kterém je obsah účinných látek - glykosidů tzv. Echinacosidů nejvyšší. Ekologicky vypěstováno ve Vlachovicích.

50 ml

 

120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem

Echinacea, rudbeckie, nebo také třapatka nachová je známá okrasná rostlina, ale odedávna užívaná hlavně jako léčivá rostlina. Tato trvalka s pěknými červenými květy je pro podpůrné účely využívaná celá, nejvíce účinných látek však obsahuje kořen. Echinacea je domovem na prériích Severní Ameriky a patří k tradičním rostlinám využívaným Indiány.

Účinky prokazuje řada látek, např. seskviterpenové alkoholy, silice, třísloviny a další. Používá se v různých podobách, např. jako čaj, často též v podobě tobolek, ale nejúčinnější je lihovodný roztok. Třapatka podporuje přirozenou obranyschopnost, blahodárně působí na horní dýchací cesty a na močový trakt.

DÁVKOVÁNÍ: DÁVKOVÁNÍ: DĚTI 3‒15 let: 2× denně 10‒15 kapek (množství odpovídá 12,5 mg extraktu). DOSPĚLÍ: 3× denně 20 kapek (množství odpovídá 25 mg extraktu). V době zátěže
je možné zdvojnásobit dávku jak u dospělých, tak u dětí.

SLOŽENÍ:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Případný zákal nebo sediment není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. Lze užívat přímo na lžičku nebo v nápoji. Uchovávejte mimo dosah dětí v temnu při teplotě do 15‒25°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Čištěná voda, jemný líh obilný 40%, extrakt z kořene BIO echinacea

Vyrobeno ve spolupráci s Klášterní officína s.r.o

Kód Kód: 08014
Kategorie: Bylinková regenerace