BYLINNÝ ELIXÍR SÍLA BYLIN -AKCE!

Tip
SIRUPY fryzelka mock up SILA BYLIN 01

Posilněte se silou bylin, akce bio bylinný elixír SÍLA BYLIN! 

Bylinný elixír Síla bylin, je unikání svou komplexností a složením. Je výborný na posilnění organismu po nemoci, po zimním období a u špatně fungujícího organismu.

Opravdová síla, vůně a výborná chuť 14 bylin z valašských kopců přetvořená do jedinečného elixíru.

 

250 Kč 223,21 Kč bez DPH
Skladem

Originální extra silná poctivá receptura. Čerstvé byliny pěstované v certifikované BIO kvalitě, zrající a uvolňující svou sílu v dřevěné modřínové kádi od rodinného bednářství Fryzelka. Následně se vylisuje extrakt – sirup. Sirup neobsahuje přidanou vodu! Pečlivě, maximálně ručně a šetrně vyrobený sirup z rodinného bylinného statku u Fryzelků na Valašsku, v nejsevernější části CHKO Bílé Karpaty.


Užívejte  3 - 5 lžiček během dne pro maximální podporu Vašeho zdraví.

Schválené zdravotní tvrzení: *Extrakt z maliníku a jitrocele podporuje normální činnost trávicí soustavy. Jitrocel také napomáhá pročištění. Kotvičník působí na normální funkci močové soustavy.


Uschovávejte v chladu.  Nápoj je přirozeně zakalený a obsahuje drobné přírodní částečky bylin.

  • Limitované množství 900 ks.

SLOŽENÍ: šťáva a extrakty z bylin – 50 % objemu! Na výrobu 250 ml sirupu použito 195 g bylin (BIO jitrocel, Bio šalvěj, BIO maliník, Kotvičník zemní, Bio tymián, Bio mateřídouška,  BIO rýmovník, BIO šalvěj, , BIO echinacea, BIO Agastache Anýzová, BIO majoránka, BIO meduňka, BIO dobromysl, BIO citronová tráva), BIO třtinový cukr, BIO citronová šťáva, kyselina askorbová (vitamín C) 500 mg/ 100 ml

Objem:250 ml

TIP: Vyrobte si domácí, prospěšný a velmi chutný likér. Smíchejte 250 ml Síly bylin s 0,5 - 0,75 l kvalitního domácího destilátu nebo vodky, důkladně protřepte a můžete ochutnat. :-)

 

 

Kód Kód: 406
Kategorie: Zdravé dobroty