TINKTURA LICHOŘEŘIŠNICE ŘEPÍK

Tinktura připravená z lichořeřišnice a *řepíku lékařského, který podporuje zdravou funkci imunitního systému. Antimikrobiální působení.

50 ml

120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Skladem

Lichořeřišnice větší je převážně letnička původem z Jižní Ameriky. Je považovaná za lahůdkovou zeleninu, využívají se její květy, listy i semena. Obsahuje základní minerály, jakož i řadu stopových prvků a bioaktivní látky snadno vstřebatelné do organismu: silice, esenciální oleje, anthokyany, polyfenoly a vitamíny. Kromě použití v kuchyni se příznivé biologické účinky lichořeřišnice zejména v poslední době využívají ve formě tinktur. 

DÁVKOVÁNÍ: DÁVKOVÁNÍ: DĚTI 3 -15 let: 2× denně 15 kapek (množství odpovídá 12,5 mg extraktu z lichořeřišnice a 5 mg extraktu z řepíku). DOSPĚLÍ: 3× denně 20 kapek (množství odpovídá 25 mg extraktu z lichořeřišnice a 10 mg extraktu z řepíku). V době zátěže je možné zdvojnásobit dávku jak u dospělých, tak u dětí. 

SLOŽENÍ:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Případný zákal nebo sediment není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. Lze užívat přímo na lžičku nebo v nápoji. Uchovávejte mimo dosah dětí v temnu při teplotě do 15‒25°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Čištěná voda, jemný líh obilný 40%, extrakt z BIO lichořeřišnice, extrakt z řepíku lékařského.

Vyrobeno ve spolupráci s Klášterní officína s.r.o

Kód Kód: 05003
Kategorie: Bylinková regenerace