Poznejte náš tým

Aktuálně se náš tým Květomluva skládá ze 7 členů. Radka, Zuzky a pěti šikovných valašských „cérek“.  Takřka nikdo z nás nemá vyloženě pevně danou práci a může se běžně stát, že nás všechny uvidíte při práci venku.

Radek a Zuzka se starají o vše, co je potřeba, uvidíte je jak v kanceláři, tak i s motykou na poli. Jsou hlavními vedoucími, manažery a autory všech receptů a celého směřování Květomluvy.
 
Iveta má na starosti a odpovídá za výrobu všech čajů, bylinných koupelí a bylinných solí. Je zodpovědná, rychlá, obětavá, někdy vtipná a občas i potřebně rázná, jsme rádi, že ji tu máme.
 
Stále usmítá Gabriela se stará o Vás zákazníky, uvidíte ji v našem obchůdků, věnuje se všemu ohledně e-shopu a často je to ona, kdo Vám zabalí Vaši objednávku.
 
Lucka a Jana. Veselé a velmi šikovné, za kterými stojí hodně práce ve výrobě. Vše se jedná hlavně o ruční práci. Střídají se v pečení krekrů, chlebíčků, dělání Raw tyčinek, bylinných olejů, stáčení elixírů, etiketování výrobků atd. Výrobky, které dělají jsou jejich vizitkou a dělají to výborně.


Katka má cit ke všemu přírodnímu. Postupně ji zaučujeme všechno ohledně ekologického pěstování bylin. Je to práce nadmíru náročná, ale je velmi šikovná.

Predrag – nový externí spolupracovník, který nám pomáhá s marketingem, sociálními sítěmi a zahraniční komunikací. Má spoustu skvělých nápadů, které určitě rozvineme. Skvělý, srdečný člověk, který nás opět „nakopává“ správným směrem.


Veronika – zlatá kamarádka, která nám často pomáhá, všude kde to hoří.


Mamka Františka a taťka Josef – neskuteční dříči, pomáhali a pomáhají nám v různých směrech, ve všem, co je potřeba.

Děkujeme Vám za všechno. 😊