Naše hodnoty - Společenská odpovědnost

Láska k naší Matičce Zemi, krajině a lidem – Jeden z hlavních důvodů, proč jsme se do založení bylinné farmy a následně Květomluvy pustili. Nejen šetrně hospodařit, ale krajinu naopak zkvalitňovat, zpestřovat a dávat lidem naději a směr, že je to nejen možné, ale uvědomění si, že je to pro nás všechny jediná správná cesta. Pomáháme-li Matičce Zemi, pomáháme tím hlavně sami sobě.

Ekologie  - Je úzce propojena s naším předchozím bodem. Náš přístup je ovšem takový, že nevěříme všemu co se řekne, snažíme se „ekologické přístupy, materiály a postupy“ důkladně sami ověřovat a zjišťovat jestli jsou opravdu ekologické, nebo se jen jedná o zajímavý marketingový tah a „oblbnutí“ zákazníka a spotřebitele.

Kvalita, inovace a nápady – Nadstandartní kvalita a poctivost, takové chceme naše výrobky. Nechceme a ani nás nebaví „usnout na vavřínech“ proto neustále něco zlepšujeme, přemýšlíme, co by bylo vhodné zlepšit a s potěšením vyvíjíme pro Vás něco nového.

Pravdivost, férovost, odpovědnost – Říci Vám vždy pravdu. Nemáme rádi sladké řeči, polopravdy, řeči „na oko“ anebo přeceňování. Co Vám sdělíme, je pravda. Být fér je důležité, co slíbíme to dodržíme a pokud se už nám něco nepodaří, co nejrychleji se to budeme snažit napravit k Vaší spokojenosti a našemu čistému svědomí.  

Nepobrali jsme rozum světa, máme se všem hodně co učit a co zlepšovat, ale baví nás to.:-)