Co nás hlavně odlišuje

Vlastní byliny v certifikované bio kvalitě – Na vlastní byliny se marketingově nehrajeme, ale opravdu je máme. Pěstujeme je na políčkách o celkové ploše více než 1,5 ha. A nejsou to byliny ledajaké, ale vypěstované v krásném, čistém kopci jižního Valašska, v nejsevernější části CHKO Bílé Karpaty. Ručně sbírané a velmi šetrně sušené v dřevěné valašské sušírně vytápěné dřevem.  Byliny, u kterých poznáte rozdíl. Dále v menší míře pěstujeme i zeleninu a bobuloviny.

V některých našich výrobcích je 100% podíl našich výpěstků, například u bylinných čajů Květomluva, označených podpisem Fryzelkovi se jedná o 100% obsah našich vlastních surovin. U některých jiných čajů a ostatních výrobků je obsah našich vlastních surovin samozřejmě jen částečný (kupujeme třtinový cukr, rostlinné oleje, soli, maniokovou mouku, atd.)

AIP VÝROBKY – jako jediní v ČR se zaměřujeme na potravinářské výrobky i v tzv AIP kvalitě. AIP je speciálně upravená Paleo dietakterá se zaměřuje na vyloučení potenciálně prozánětlivých potravin. Je vhodná ke zlepšení stavu především u autoiminitních onemocnění.