BIO RAW AIP TYČINKA - ŠÍPEK, RAKYTNÍK, ECHINACEA, MĚSÍČEK

ZDRAVÉ, CHUŤOVĚ VÝBORNÉ, SLOŽENÍM ORIGINÁLNÍ, RAW AIP TYČINKY KVĚTOMLUVA! To nejlepší ve své kategorii.

Čerstvou naší novinkou jsou BIO Raw tyčinky, které vyrábíme poctivě a ručně. Byly vymýšleny pro dietu AIP (tedy pro lidi, kterým je doporučeno výrazně upravit svůj jídelníček.) Svým originálním složením, vysokou kvalitou a výbornou chutí, jsou vhodné pro všechny z nás, kteří si chtějí dopřát opravdu zdravou*, sladkou svačinu, zahnat hlad, bez výčitek si osladit život, nebo nabídnout v rychlosti svým blízkým nebo hostům na stůl to nejlepší. 

*) Echinacea  a rakytník podporuje přirozenou funkci imunitního systému. Měsíček lékařský podporuje fyziologické fungování jater.

Na výběr jsou  zatím dvě varianty. 

SLOŽENÍ: datlová pasta 55%, kokos, jablka, citronová kúra, šípek 2,5 % rakytník 2%, echinacea extrakt 1%,  měsíček lékařský květ 1%.  Vše v BIO kvalitě.

52 Kč 46,43 Kč bez DPH
Skladem

Naprostá většina surovin pochází přímo od nás.  Vše samozřejmě v certifikované BIO kvalitě. Přírodní delikatesa z Květomluvy.

Váha tyčinky 55 g. 

Tyčinka je vhodná i pro tyto druhy diet: aip/paleo/vegan/bez lepku/ bez laktózy/ bez cukru/ bez vejce/ bez ořechů

 

Vysvětlení: Ve složení bylo dříve uvedeno, že obsahoval BIO třtinový cukr. Ano, výrobek jsme začali prodávat v době, kdy již nebyl čerstvý rakytník k sehnání, proto jsme při výrobě použili naši vlastní rakytníkovou šťávu, která ale obsahovala i Bio třtinový cukr. Bylo to v nepatrném množství 0,5 g na 1 tyčinku. V této době již RAW tyčinka, žádný třtinový cukr neobsahuje.

 

--

 

Kód Kód: 393
Kategorie: Zdravé dobroty
Hmotnost: 0.055 kg