100 ČAJOVÝCH FILTRŮ FINUM, VELIKOST S

Skutečné chuťové filtry z biologicky odbouratelného papíru s certifikací FSC s klapkou pro snadné plnění – vyrobeno v Německu.

Použití čajových filtrů: Čajové papírové filtry s křížovým dnem pro přípravu sypaného čaje. Filtry jsou dostatečně velké, velkolisté čaje tak mají dostatek prostoru na rozvinutí svých listů. Jsou z jemného papíru, který zachytí i drobné částečky čaje nebo bylin. Můžete jej použít na více nálevů a poté jednoduše vyhodit. Jsou hygienické a pohodlné, odpadá vymývání sítka. Váš oblíbený čaj si tak můžete připravit i v práci. Velikost S je ideální pro použití do šálku nebo do malé konvičky. Rozměr: 7,5 × 15,5 cm. 100% přírodní materiál. 

97 Kč 80,17 Kč bez DPH
Skladem

Filtr lze utěsnit na způsob „čajového sáčku“ sklopením plnicí klapky a jejím uzavřením pomocí libovolného držáku filtru, např. propíchnutím filtru tyčinkou Filter Stick. Filtrační tyčinka finum® spočívá na jakémkoli standardním šálku nebo může být ponořena do konvice a umístěna špičatým koncem nahoru, aby se po uvaření vytáhla z konvice.

Jednorázové čajové filtry finum® se dodávají v různých velikostech – ideální pro každý šálek nebo velký hrnec. Pohodlná „plnicí klapka“ zabraňuje nepořádku při plnění čaje. Tyto čajové filtry lze použít i bez držáku filtru, protože plnicí klapka usnadňuje vyjmutí filtru po uvaření.

Kód Kód: 603
Kategorie: Příslušenství, dárečky