BIO BYLINNÝ ČAJ - ČAJ OPRAVDOVÝ MUŽ!

Vyjímečný, chuťově dokonalý doplněk stravy, BIO čaj, z valašských bylin pro opravdové muže a pro ty, kteří by opravdovými muži chtěli být. Z bylin speciálně vhodných pro muže.

135 Kč 117,39 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Kdo z mužů by nechtěl být dokonalý. Nikdo není dokonalý, ale je skvělé se o to alespoň pokusit. BIO čaj Opravdový muž se rovněž snaží být pro muže dokonalým
svým složením bylin. Kotvičník zemní podporuje normální stav pohlavních orgánů, hormonální aktivity, funkce močové soustavy a například i energie - tělový a svalový tonus. Máta osvěží a pomůže s trávením. Šalvěj podporuje normální stav kostí a kloubů, přirozenou obranyschopnost a je antioxidantem. Agastache Anýzová dodá skvělou chuť. Dobromysl pomáhá zachovat si dobrou mysl, a uvědomění si, dělat dobré skutky. Okvětní lístky slunečnice připomínají, že opravdový muž je čestný a pravdomluvný. A až uvidíte v čaji okvětní lístky růže, vzpomeňte si, že opravdový muž je i milující a něžný ke své ženě, plný lásky ke svým dětem, citlivý a plný porozumění ke svým přátelům a odpouštějící nepřátelům.

SLOŽENÍ: kotvičník zemní bio, máta bio, agastache anýzová bio, šalvěj bio,  dobromysl bio, okvětní lístky slunečnice bio, okvětní lístky růže bio

Návod k použití: 1-2 čajové lžičky směsi přelijte 250 ml vařící vody. Louhujte minimálně 10 minut, ideálně v zakryté nádobě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přidat med a citron. Je možné použít i druhý nálev.

Doporučená denní dávka 1–3 šálky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré (a vyvážené stravy). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Váha: 40 g

Použité byliny jsou z Certifikovaného ekologického zemědělství: CZ – BIO-001

 

Kód Kód: 11
Kategorie: bylinkové a ovocné čaje BIO