BIO BYLINNÝ ČAJ - ČAJ OPRAVDOVÝ MUŽ!

Dokonalý BIO čaj z valašských bylin pro opravdové muže a pro ty, kteří by opravdovými muži chtěli být. Z bylin speciálně vhodných pro muže.

135 Kč 117,39 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Kdo z mužů by nechtěl být dokonalý. Nikdo není dokonalý, ale je skvělé se o to alespoň pokusit.  BIO čaj OPRAVDOVÝ ČAJ  se rovněž snaží být pro muže dokonalým svým složením bylin.  Kotvičník zemní Vám dodá energii, vitalitu, odolnost vůči stresu, přidá dobrou náladu, čistí játra, ostatní vnitřní orgány i posiluje srdce. Máta osvěží a pomůže s trávením. Šalvěj posiluje kosti, svaly a dobrou imunitu. Agastache Anýzová podporuje trávící systém. Dobromysl dává dobrou mysl, a uvědomění si dělat dobré skutky.  Okvětní lístky Slunečnice připomínají, že opravdový muž je čestný a pravdomluvný. A až uvidíte v čaji okvětní lístky růže, vzpomeňte si, že opravdový muž je i milující a něžný ke své ženě, plný lásky ke svým dětem, citlivý a plný porozumění ke svým přátelům a odpouštějící nepřátelům.    

SLOŽENÍ: kotvičník zemní bio, máta bio, agastache anýzová bio, šalvěj bio,  dobromysl bio, okvětní lístky slunečnice bio, okvětní lístky růže bio

Návod k použití: 1-2 čajové lžičky směsi přelijte 250 ml vařící vody. Louhujte minimálně 10 minut, ideálně v zakryté nádobě. Pro zlepšení chuti doporučujeme přidat med a citron. Je možné použít i druhý nálev.

Váha: 40 g

Použité byliny jsou z Certifikovaného ekologického zemědělství: CZ – BIO-001

 

Kód Kód: 11
Kategorie: bylinkové čaje BIO
Hmotnost: 0.04 kg