Kořeněné novinky

Vyslyšeli jsme vaše hlasy a vaše přání se stalo naším úkolem. Před rokem jsme se s elánem pustili do nových tématických druhů koření, tentokráte bez soli. Výsledkem je čtveřice kořenících směsí, které se staly v naší kuchyni naprostou nezbytností. Představujeme vám Koření na Brambory a zeleninu, Polévkové koření, Koření na Kuře a naše nejoblíbenější Koření na ryby. Tyto směsi jsou výborným doplňkem k vašim kulinářským výtvorům a bezesporu obohatí každý pokrm.

Nezůstáváme však jen u směsí. Do naší nabídky jsme zařadili také jednodruhové sušené bylinky – Libeček a Celer kousky. Tyto aromatické byliny jsou skvělou volbou nejen do polévek, ale i do široké škály dalších jídel. Vypěstovali jsme je na našem bylinkovém kopci na jihu Valašska, kde se bylinky mohly těšit z čisté přírody a naší péče. 

Naše koření je baleno v elegantních papírových krabičkách s praktickým kolečkem, v množství 50 -70 g. Pro ty z vás, kteří si chtějí vyzkoušet více druhů najednou, jsme připravili testovací balíček koření v Doypacku, který je ideální pro poznávání nových chutí a kombinací. Na našem e-shopu se objeví v druhé polovině března.

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit tyto novinky a s napětím očekáváme vaše reakce a zpětnou vazbu. Budeme opravdu rádi, když nám napíšete, jak vám naše nové druhy koření chutnají a jak obohatily vaše kulinářské zážitky. Vaše připomínky a návrhy nás neustále motivují k dalšímu zlepšování.

Těšíme se na všechny vaše kreativní kulinářské výtvory s naším kořením!