BYLINKÁVA – SLADKÉ POHLAZENÍ

Novinka
BYLINKAVA fryzelka 2021 SLADKE POHLAZENI 01

Unikátní propojení vyhlášené honduraské BIO kávy od  malé farmářky Norma Iris Fiallos, s těmi nejkvalitnějšími BIO bylinkami vypěstovanými rodinou Fryzelkovou, v nádherném podhorském prostředí CHKO Bílé Karpaty.  Vybrané bylinky dodávají kávě originální chutě, jemnost a květinový nádech. Objevte netušené spojení kávy a bylin v pěti unikátních variantách. 

215 Kč 191,96 Kč bez DPH
Skladem

Poctivé, ručně vyrobené bylinné kávy byly doladěny k dokonalosti a otestovány skvělými šéfkuchaři: Františkem Rakem, Michalem Kročilem, Dušanem Holanem a degustátorem kávy Lukášem Kaňovským.

Do exotických krajů vás přenese vynikající bylinná káva s kokosem a mandlemi, která se rozplývá na jazyku jako máslo. Jemnou chuť oživuje agastache anýzová, měsíček a hřebíček. Výborná je po ránu. Dopřát si ji ale můžete i kdykoliv během dne. Stačí zavřít oči a nechat se hladit sladkým vánkem a vůní dálek.

Složení: BIO káva  62% , BIO agastache anýzová , BIO kokos , BIO kakao ,BIO mandle , BIO měsíček , BIO hřebíček

Doporučená příprava:   Připravujte ideálně ve french pressu nebo jako tureckou kávu. Při variantě turecké kávy přelijte přes jemné sítko, nebo filtrační papír. Není vhodné do kávovaru.

Doporučená dávka cca 7 g na 1 šálek. Louhujete po dobu 3-4 min. Bylinkovou kávu můžete dochutit třtinovým cukrem, medem či mlékem.
Váha 100g

Kód Kód: 403
Kategorie: Bylinkávy
Hmotnost: 0.1 kg