BIO BYLINNÝ A OVOCNÝ ČAJ - Z VLACHOVIC

Novinka
CAJE fryzelka mock up Z VLACHOVIC 01

Lahodný, ovocně bylinkový čaj z valašských Vlachovic. 

135 Kč 117,39 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Vlachovice jsou stará obec nacházející se v krásné, nejsevernější části CHKO Bílé Karpaty. Dominantou je starobylý kostel sv. Michaela a rovněž okolní svahy, sady  a vysoké kopce, plné oveček a dobytka. V dnešní době pod Vlachovice patří i dříve samostatná obec Vrbětice, s originální dřevěněnou zvoničkou z počátku 19. stol.  Dnes již převážně moderně vypadající a pěkně vybavená obec, je krásným místem pro život.  Vlachovice jsou známé šikovnými řemeslníky, živými tradicemi, vlachovským muzeem a největším množstvím historických roubených sušíren na ovoce a byliny ve střední Evropě! Ovocně bylinkový čaj Z Vlachovic je inspirovaný touto obcí, zdejším ovocem, „vlachovskými trnkami aj slivoviců“ , ostatním ovocem a bylinami zde vypěstovanými. Tož, na zdraví!     

Složení: Sušené švestky kostičky bio, citronová tráva, moruše bílá plod bio, jablko kostičky bio, černý rybíz plod bio, černý rybíz list bio, šípek plod, meduňka,  maliník list bio, ostružiník list bio

Návod k použití: cca 4 - 5 g čajové směsi přelijte 250 ml vařící vody. Louhujte, ideálně v konvici french press, minimálně 15 min. v zakryté nádobě.

Hmotnost: 100 g

CZ-BIO-001

Zemědělská produkce EU/mimo EU

Kód Kód: 21
Kategorie: bylinkové a ovocné čaje BIO
Hmotnost: 0.04 kg