Naše nabídka Bio AIP výrobku

Květomluva je jedna z mála výrobců v ČR, kteří se zabývají výrobou a prodejem výrobků, které jsou vhodné jako doplněk stravy pro lidi, kteří trpí autoimunitním onemocněním.

V naší nabídce můžete najít speciální kategorii BIO AIP PRODUKTY.

Bio AIP Krekry

Bio aip krekry

Originální, chuťově neodolatelné a funkční bylinné krekry. Jedinečné zdravé složení, jedinečná chuť. Výborné k vínu, sýrům i jen tak samotné. Naše Bio AIP krekry jsou speciálně vyvinuty i pro lidi s různými dietními omezeními, jako je AIP, paleo, vegan, bezlepková, bezlaktózová, bezcukerná nebo bezořechová dieta.

Bio AIP Chlebíčky

Bio aip Chlebičky

Velmi chutné a funkční bylinné chlebíčky AIP. Jedinečné složení, skvělá chuť a několik variant. V ekologickém balení. Speciálně vyvinuty i pro lidi s různými dietními omezeními, například: AIP, paleo, vegan, bezlepková dieta, bezlaktózová dieta, bezcukerná dieta, bezořechová dieta.

BIO RAW AIP Tyčinky

Bio aip Tičinky

BIO Raw tyčinky, které vyrábíme poctivě a ručně. Byly vymýšleny pro dietu AIP (tedy pro lidi, kterým je doporučeno výrazně upravit svůj jídelníček). Svým originálním složením, vysokou kvalitou a výbornou chutí jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí dopřát opravdu zdravou, sladkou svačinu, zahnat hlad, bez výčitek si osladit život, nebo nabídnout v rychlosti svým blízkým či hostům to nejlepší.

BIO Instantní Čekanková Káva

Bio aip káva

Výborná náhrada kávy! Zdravá, lehce rozpustná kávovina ze 100 % bio čekankového kořene, sušeného kokosového mléka, skořice a kurkumy. Speciálně vyvinuta i pro lidi s různými dietními omezeními, například: AIP, paleo, vegan, bezlepková dieta, bezlaktózová dieta, bezcukerná dieta, bezořechová dieta.

BIO Jerky

Bio aip krekry

Sušené hovězí a krůtí maso pro lidi s různými dietními omezeními. Jako doplněk stravy a bílkovin. Ideální na cestování. Sušené maso pochází z sousední bio farmy.