TINKTURA ECHINACEA

Tinktura připravená z Bio kořene Echinacea. Podpora přirozené obranyschopnosti, blahodárné působení na dýchací a močové cesty. Tinktura je připravená z kořene 2‒3 letých rostlin Echinacea pallida, ve kterém je obsah účinných látek - glykosidů tzv. Echinacosidů nejvyšší. Ekologicky vypěstováno ve Vlachovicích.

50 ml

 

107 Kč 88,43 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Echinacea, rudbeckie, nebo také třapatka nachová je známá okrasná rostlina, ale odedávna užívaná hlavně jako léčivá rostlina. Tato trvalka s pěknými červenými květy je pro podpůrné účely využívaná celá, nejvíce účinných látek však obsahuje kořen. Echinacea je domovem na prériích Severní Ameriky a patří k tradičním rostlinám využívaným Indiány.

Účinky prokazuje řada látek, např. seskviterpenové alkoholy, silice, třísloviny a další. Používá se v různých podobách, např. jako čaj, často též v podobě tobolek, ale nejúčinnější je lihovodný roztok. Třapatka podporuje přirozenou obranyschopnost, blahodárně působí na horní dýchací cesty a na močový trakt.

DÁVKOVÁNÍ: DÁVKOVÁNÍ: DĚTI 3‒15 let: 2× denně 10‒15 kapek (množství odpovídá 12,5 mg extraktu). DOSPĚLÍ: 3× denně 20 kapek (množství odpovídá 25 mg extraktu). V době zátěže
je možné zdvojnásobit dávku jak u dospělých, tak u dětí.

SLOŽENÍ:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Případný zákal nebo sediment není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. Lze užívat přímo na lžičku nebo v nápoji. Uchovávejte mimo dosah dětí v temnu při teplotě do 15‒25°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Čištěná voda, jemný líh obilný 40%, extrakt z kořene BIO echinacea

Vyrobeno ve spolupráci s Klášterní officína s.r.o

Kód Kód: 08014
Kategorie: tinktury, masti, vitální houby