BYLINNÝ ELIXÍR SÍLA BYLIN -JARNÍ AKCE!

Dejte se pro zimě dohromady! Posilněte se silou bylin, akce bio bylinný elixír SÍLA BYLIN za 195 Kč!  Od 1. června, bude cena elixíru opět za standartních 250 Kč.

Bylinný elixír Síla bylin, je unikání svou komplexností a složením. Je výborný na posilnění organismu po nemoci, po zimním období a u špatně fungujícího organismu.

Opravdová síla, vůně a výborná chuť 14 bylin z valašských kopců přetvořená do jedinečného elixíru.

 

220 Kč 191,30 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Originální extra silná poctivá receptura. Čerstvé byliny pěstované v certifikované BIO kvalitě, zrající a uvolňující svou sílu v dřevěné modřínové kádi od rodinného bednářství Fryzelka. Následně se vylisuje extrakt – sirup. Sirup neobsahuje přidanou vodu! Pečlivě, maximálně ručně a šetrně vyrobený sirup z rodinného bylinného statku u Fryzelků na Valašsku, v nejsevernější části CHKO Bílé Karpaty.


Užívejte  3 - 5 lžiček během dne pro maximální podporu Vašeho zdraví.

Schválené zdravotní tvrzení: *Extrakt z maliníku a jitrocele podporuje normální činnost trávicí soustavy. Jitrocel také napomáhá pročištění. Kotvičník působí na normální funkci močové soustavy.


Uschovávejte v chladu.  Nápoj je přirozeně zakalený a obsahuje drobné přírodní částečky bylin.

  • Limitované množství 900 ks.

SLOŽENÍ: šťáva a extrakty z bylin – 50 % objemu! Na výrobu 250 ml sirupu použito 195 g bylin (BIO jitrocel, Bio šalvěj, BIO maliník, Kotvičník zemní, Bio tymián, Bio mateřídouška,  BIO rýmovník, BIO šalvěj, , BIO echinacea, BIO Agastache Anýzová, BIO majoránka, BIO meduňka, BIO dobromysl, BIO citronová tráva), BIO třtinový cukr, BIO citronová šťáva, kyselina askorbová (vitamín C) 500 mg/ 100 ml

Objem:250 ml

 

 

Kód Kód: 406
Kategorie: Bylinné sirupy, extrakty BIO