Mateří kašička - 20 g (20 denní kúra)

Prvotřídní speciální výrobek od přátel z valašského Včelařství Kolínek  z CHKO Bílé Karpaty. Nejcennější a nejvzácnější včelí produkt. Zvyšuje komplexní výkonnost, působí blahodárně na nervový a hormonální systém, zpomaluje stárnutí…

551 Kč 479,13 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Mateří kašička obsahuje sušinu, vodu, tuky, bílkoviny, 8 druhů aminokyselin, glukózu, fruktózu, vitamíny A, B komplex, C, D, E, hormony a prvky, jako je měď, vápník a železo. Je jediným přírodním zdrojem čistého cholinacetátu.

Naše mateří kašička je vyrobena v ekologicky nejlepších přírodních podmínkách Bílých Karpat, dosahuje prvotřídní kvality a je dodávána v nezávadném materiálu (injekční plastové stříkačce s denním dávkováním). Krátkodobě zvýšená teplota (např. během přepravy zásilky) ji proto nijak neohrožuje ani neznehodnocuje.

Dávkování mateří kašičky:
Zpravidla se užívá 0,5–1 g nalačno denně přímo pod jazyk. Necháme pod jazykem rozplynout, asi po 3 min. spolkneme. Po užití je vhodné 30min. nejíst. Takto denně 20 dní užíváme, pak následuje 20 - 30 dní pauza a opět se může užívat mateří kaše. U dětí se množství snižuje na polovinu. Mateří kašičku skladujte v chladničce! Neužívat v době těhotenství a při kojení.

Balení:
V plastové injekční stříkačce, kde nejlépe vidíte, kolik gramů si dávkujete. 

Upozornění:
Vzhledem k tomu, že mateří kašička vzniká z květinového pylu, medu a výměšku slinných žláz včelích dělnic, osoby alergické na květinový pyl musí zahájit její používání opatrně. Dojde-li k alergické reakci, je třeba užívání mateří kašičky ihned přerušit.

Kód Kód: 892
Kategorie: VÝROBKY OD PARTNERŮ