BYLINNÁ KOUPEL - OMLÁDNI

Bylinná koupel OMLÁDNI je svým složením bylin výborná pro povzbuzení, ošetření a výjimečnou péči  o vaši pleť a celého těla.

Využijte sílu bylinek a soli a proměňte svou koupel ve voňavý a léčivý rituál s tímto bavlněným ručně šitým pytlíčkem naplněným těmi nejkvalitnějšími bylinami z Bílých Karpat v BIO kvalitě.

125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

 

 

Dopřejte si proceduru nejluxusnějších spa ve vlastní koupelně. Fryzelkova bylinná koupel kombinuje léčivé a voňavé byliny z Bílých Karpat v BIO kvalitě s mořskou a himalájskou solí. Sáhněte po stimulační směsi při únavě a pro povzbuzení organismu, po relaxační směsi pro zklidnění a uvolnění těla či léčebné směsi pro zmírnění bolesti kloubů nebo detoxikaci organismu. Blahodárné účinky bylinné koupele pocítíte jak na těle, tak na duši.

Hmotnost 333 g

SLOŽENÍ: Měsíček lékařský – květ BIO, řebříček obecný BIO, kopřiva dvoudomá BIO, šalvěj lékařská BIO, himalájská sůl, mořská sůl

Byliny z certifikovaného ekologické zemědělství: CZ – BIO-001

Zkrácený návod k použití: Celý bavlněný pytlíček vložte do lázně.  Pro maximální uvolnění účinných látek pytlíček při koupeli promačkávejte. Doporučujeme si jej přikládat na různé části těla.

Podrobný návod a doporučení je vloženo v krabičce u každé koupele.

Kód Kód: 101
Kategorie: koupele a kůry
Hmotnost: 0.333 kg